Anasayfa Hakkımızda Hesap Numaralarımız Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi İletişim Müşteri Hizmetleri
Sepetim ( 0 ) - 0,00 TL

Mesafeli Satış Sözleşmesi

TÜKETİCİNİN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ
1. Tüketici, kendisi ve satın almak istediği ürün/hizmet hakkındaki bilgileri doğru ve eksiksiz vermek durumundadır. Tüketici hizmet kalitesinden en iyi şekilde yaralanmak için sözleşmenin kendisine yüklemiş olduğu tüm yükümlülükleri eksiksiz yerine getirmelidir.
2. Tüketici, mesafeli satış sözleşmesinde öngörülen ödeme planına uygun ve öngörülen zamanda ödemesini yerine getirmek  durumundadır.
3. Tüketici, ürünü teslim aldığı anda kontrol etmek ve vakit geçirmeden üründeki kusuru bildirmek yükümlüğü altındadır.

Ancak ambalajı açılmış, kullanılmış ürünler geri alınma kapsamında değildir. Taşıma ile ilgili herhangi bir kusurdan kaynaklı hasarlar teslim anında veya vakit geçirmeden bildirilmek zorundadır.
4. Tüketici, hasar ve sözleşmenin yüklediği diğer konularda bildirim yükümünü yerine getirmek zorundadır.
SİPARİŞ VE SATIŞ ŞARTLARI
1. Şirketimiz, mesai saatleri içinde her gün  09:00   -  17:00 arası    yapılan siparişleri gün içerisinde değerlendirecektir.

 Saat  17:00 dan sonra gelen siparişleri ise,  takip eden iş günü mesai saatleri dahilinde işleme alacaktır.
2. Tüketici, sipariş ile ilgili olarak Şirketimize  vermiş olduğu bütün bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu, gerektiğinde sipariş bilgileri arasında belirtilen  telefon numarası  ve  E-posta adresinden kendisi ile bağlantı kurulabileceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
3. Tüketici tarafından verilen sipariş işleminin başarıyla tamamlanması sonrasında Şirketimiz tüketici tarafından belirtilmiş olan E-posta adresine, sipariş işleminin tamamlanmış olduğu konusunda bilgi veren bir  E-posta mesajı gönderecektir.
4. Şirketimiz, sattığı ürünler için stok tutmamaktadır. Ürünleri müşterilerin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Gün içerisinde yayınlanan ürün, stok adeti bittiğinde haber ver ibaresi konur. Fakat, tedarikçide bitmiş olan stok olan ürünlerin teslim edilememesi gibi durumlarda ilgili bölüm tarafından tüketiciye e-posta mesajı ile bilgi verilir ve ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınızdan kaldırılır.
ÖDEME 
1. İşbu sözleşmeye konu internet sitesinden verilen siparişlere ilişkin ödemeler Word Card,Bonus Card ve Maximum Card ile bu Kartlarla anlaşmalı bankaların kartları ile taksitli olarak diğer banka kartlarıyla tek çekim seçeneğiyle gerçekleştirilebilmektedir.

Para transferi ve benzeri satın alma yolları için tüketici doğrudan Şirketimiz ile sipariş mail adresinden temas kuracaktır. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından sipariş tutarı kadar para blokesinin yapıldığı yada Şirketimizin banka hesaplarına ulaştığının belirlendiği andır. 
2. Tüketici, işbu sözleşemeye konu Site’ yi ve hizmetleri kullanmak için gereken ücretleri ve uygun düşen tüm vergileri ödemekle yükümlüdür.
3. Kredi kartı işlemlerinde bilgi nakli Şirketimiz tarafından SSL olarak güvenli bağlantı ile sağlanacaktır. Tüketicinin kredi kartı ödemesi ve provizyonu otomatik olarak SANALPOS sistemi ile sağlanacaktır. Mücbir nedenler dışında Şirketimiz tarafından tahsil edilen miktarın geriye ödenmesi söz konusu değildir. 
4. Şirketimiz tarafından sözleşmeye konu internet sitesinde ürünlere dair Fiyatlara KDV dahildir. Sipariş edilen ürünlerin teslimatına ilişkin ulaşım masrafları tüketiciye aittir. 
5. Tüketicinin bir ticari firma olması durumunda, tüketicinin belirttiği fatura bilgileri doğrultusunda fatura düzenlenerek sipariş veren firmaya ulaştırılır.

Tüketicinin gerçek kişi olması durumunda yazar kasa fişi düzenlenecek ve adresine ulaştırılacaktır. 
6. Tüketicinin satın aldığı ürünlere dair yapacağı ödemenin kredi kartının veya banka hesabının provizyonu akabinde başarılı sonuçlanması ile Şirketimiz’ in tüketicinin siparişini yerine ulaştırma yükümlülüğü doğacaktır.
7. Şirketimiz sunmakta olduğu hizmetlerin bir kısmını veya tümünü, uygulamakta olduğu ücret politikasını her zaman değiştirme hakkına sahiptir. Ücret politikası ile ilgili değişiklikler, duyurusunun Site’de yayımlanmasıyla beraber, eş zamanlı olarak etkinleşmiş olacaktır.
8. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Şirketimiz sorumlu değildir.
TESLİM İLE İLGİLİ HÜKÜMLER
1. Şirketimiz, tüketicinin siparişi kendisine ulaştığı andan itibaren en geç 3 iş günü içerisinde söz konusu ürünü tüketiciye ulaştıracaktır. Şirketimiz, önceden haber vermek kaydıyla bu süreyi 3 gün daha uzatma hak ve yetkisine sahiptir.
2. Siparişlere ilişkin ulaştırma masrafları tüketiciye aittir. Tüketicinin sipariş tutarını siparişin tamamlanması halinde, tüketicinin kredi kartından tahsil edilecektir. Ulaştırma ve kargo masrafları teslimat esnasında kargo yetkilisi tarafından tüketiciden tahsil edilecektir.

3. Şirketimiz; tüketici tarafından sipariş edilen ürünün teslimatını, siparişi  takip eden 3 iş günü içerisinde gerçekleştirecektir. İstanbul içi kargo teslimatlarında bu süre 1-2 gün içerisinde teslimat gerçekleşir.

4.Kapıda Ödeme İstanbul içerisinde motorlu kuryelerle gerçekleştirilmektedir.

Hafta içi 10:30 ve 14:30 ‘da iki sefer, Cumartesi günü ise 10:30 ‘da tek sefer olmak üzere çıkan kuryelerle kapıda nakit veya kredi kartınızla ödemeli olarak  İstanbul un bir çok ilçesine  3-4 saatte ürün teslimatı yapılmaktadır. İstanbul dışındaki kapıda ödemeli siparişler de PTT KARGO ile gönderim yapılmaktadır.

Kapınıza kadar teslim edilen ürünün ücretini gelen ptt görevlisine nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. 
4. Teslimat için belirtilen adreste tüketicinin kendisi bulunmuyorsa, adreste bulunmakta olan ve tüketici ile aynı konutta yaşayan diğer kişilere veya tüketicinin yardımcılarına teslimat yapılır. 
5. Tüketici, sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğü paketleri teslim alırken firma yetkilisi önünde açıp kontrol etmek ve eğer üründe herhangi bir kusur mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almamak ile yükümlüdür. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Şirketimiz’ e bildirilmelidir. Şirketimiz en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın

gerçekleşmesini sağlayacaktır. Paket tüketici tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
6. Haklı bir sebebe dayanmak şartıyla Şirketimiz, sözleşmeden doğan ifa yükümlüğünün süresi dolmadan, tüketiciye eşit kalite ve fiyatta mal veya hizmet tedarik edebilir ayrıca sipariş konusu mal veya hizmetin yerine getirilmesinin imkansızlaştığını ileri sürerek, sözleşme konusu yükümlülüklerini yerine getiremiyorsa, bu durumu, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan tüketiciye bildirir, ödemiş olduğu bedel ve borç altına sokan tüm belgeleri 10 gün içinde tüketiciye iade eder.
7. İşbu sözleşmede belirtilen şartların TÜKETİCİ tarafından eksiksiz olarak yerine getirilmemesi durumunda Şirketimiz, tüketicinin sipariş ettiği ürünlerin teslim edilmemesinden sorumlu olmayacaktır.
CAYMA HAKKI İLE İLGİLİ HÜKÜMLER
1. Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı iade hakkına sahiptir. Açılmış yada tahrip edilmiş ambalajlar ile kullanılmış ürünler bu kural kapsamı dışındadır. Şirketimiz, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 
2. Tüketici, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin olarak yukarıdaki maddede belirtilen cayma hakkına ait hükümlerden faydalanamayacaktır.
3. Tüketicinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, ürünü tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak Şirketimiz’ e iade etmelidir. 
4. Tüketici tarafından iade edilen ürünün ücreti Şirketimiz tarafından 10 gün içerisinde tüketiciye iade edilecektir. Tüketicinin bankasının söz konusu meblağı tüketicinin hesabına yansıtmasında meydana gelecek gecikmelerden Şirketimiz sorumlu değildir.
5. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tüketici tarafından ödenecektir.
6. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi Şirketimiz tarafından kabul edilmeyecektir.
7. Tüketici ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
8. İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. İadesi yapılacak ürünler, Şirketimiz’ in çalıştığı kargo şirketleri tarafından Şirketimiz’ e ulaştırılmalıdır. Üründe problem olmaksızın keyfiyetle iade taleplerinde (ekranda detaylı belirtilen ölçülere istinaden yanlış ölçü alıp değiştirme talebi , renk değiştirme talebi , fiyat tutarından vazgeçme talebi ) durumlarında kargo gidiş dönüş ücreti ödeme bedeli müşteri tarafından karşılanır.

Müşteri sistemde yasal olarak yazması gereken mesafeli satış sözleşmesinde yer alan tüm bilgileri kabul etmiş olur.

Kargo bedelleri firmamız tarafından değil Aras Kargo tarafından resmi faturalı olarak belirlenir.Müşterinin ödediği kargo bedeli tamamen Aras kargo firmasına aittir ödeme şirketimiz tarafından alınmayıp direk olarak kargo şirketine ödenmektedir.

 Cift.ticaret@gmail.com

info@sismeyatakurunleri.com 

info@pilatesurunlerim.com adreslerinden de bize  Türkiye’ nin her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz 00:00 – 20:00 Arası Hizmetinizdedir. Dilerseniz ürünlerimizi yakından mağazamızdan da görebilirsiniz. 

Adresimiz

Yenigün Mah  13. Sok No: 2 Giriş:2  Bağcılar / İSTANBUL

Web Sitelerimiz

www.pilatesurunlerim.com

www.sismeyatakurunleri.com

 
 
       
  SİTE İÇİ LİNKLER SOSYAL BAĞLANTILAR KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN
 
Anasayfa
Hakkımızda
Hesap Numaralarımız
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
İletişim
Müşteri Hizmetleri

       

 

  Asilnet Web Tasarım © 2014
Ziyaretçi : 10663