Anasayfa Hakkımızda Hesap Numaralarımız Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi İletişim Müşteri Hizmetleri
Sepetim ( 0 ) - 0,00 TL

Gizlilik Sözleşmesi

Sitemizde, ana sayfada bulunan üyelik formu bölümünde Ad - Soyad, Adres,Vergi no ve Email bilgilerinden oluşan size ait  bilgiler alınır.

Bu bilgiler web sunucu serveri veya web üzerindeki bir dosyada saklanmaz. Sitemize üyelik ücretsizdir. Kayıt yaptıran üyelerimiz haricinde email adresi toplanmaz ve kullanılmaz. 

Alınmış olan iletişim bilgileriniz sadece sitemiz tarafından ve grubumuza bağlı diğer internet siteleri tarafından kullanılabilir.

Üçüncü kişi veya kurumlara verilmez ve kullandırılmaz. 

E-mail ve diğer iletişim bilgileriniz, sitemiz ve bağlı diğer sitelerimiz tarafından, ancak size özel bir fırsat, yenilik, avantaj sunulan haberlerde veya sipariş durumunuz, ödeme bilgileriniz gibi email kullanımını mutlaka gerektiren durumlarda kullanılır. 

Sitemiz SPAM konusunda oldukça hassastır.

 Email ve diğer iletişim bilgileriniz SPAM amacıyla kullanılmaz ve kullandırılmaz. Ana sayfada bulunan üyelik formu ile bize ulaşan email adresinize "Hoşgeldiniz" maili gönderilir ve sitemize üye kaydınızın ulaştığı size haber verilir. Üyeliğin bir başkası tarafından ve bilginiz dışında olduğunu düşünüyorsanız derhal bu maili reply ederek üyelikten çıkış işleminizi yapabilirsiniz. Bu durumda üye veri tabanımızdan silinirsiniz.

Sitemize üye olmaksızın da sipariş verilebilir. Müşterilerimizi, sipariş sırasında sıkmamak için formaliteler an aza indirilmiştir. Sadece gerekli olan isim, teslimat adresi, sipaiş listesi, telefon ve emailinizi belirterek sipariş verebilirsiniz.

Sipariş vermek için kullanıcı adı ve şifreler almanıza gerek yoktur. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş gerekmediğinden her siparişinizde size özel bir oturum açılıp iletişim bilgileriniz sipariş formunda otomatik olarak yer almaz. Çünkü sitemiz, sizi takip edecek cokie adı verilen çerezleri bilgisayarınıza yerleştirerek sizi takip etmez. 

Sitemizden alışverişlerde kredi kartı ödemeleri SSL şifreleri ile korunmuş güvenli ödeme sayfalarından yapılır. Kredi kart bilgileriniz hiçbir şekilde sitemiz personeli tarafından görüntülenemez, listelenemez ve kullanılamaz. 

Sitemiz, sitemizi ziyaret eden kişileri izlemek ve bu ziyaretçilerin ilgi alanlarını tespit ederek pazarlama amacıyla kullanmak üzere dahi olsa herhangi bir cokie veya program ile ziyaretçi takibi yapmaz. Sitemiz tarafından izlenmeme konusunda yüzde yüz güvenli şekilde sitemizdeki sayfaları ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz sadece hangi sayfaların kaç kez ziyaret edildiğine dair web istatistiklerini kullanır.

 

Cift.ticaret@gmail.com

info@sismeyatakurunleri.com 

info@pilatesurunlerim.com adreslerinden de bize  Türkiye’ nin her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezimiz  00:09 – 20:00 Arası Hizmetinizdedir.

Showroom Adresimiz

Yenigün Mah  13. Sok No: 2 Giriş:2  Bağcılar / İSTANBUL

Web Sitelerimiz

www.pilatesurunlerim.com

www.sismeyatakurunleri.com

 

 

 
 
       
  SİTE İÇİ LİNKLER SOSYAL BAĞLANTILAR KAMPANYALARDAN HABERDAR OLUN
 
Anasayfa
Hakkımızda
Hesap Numaralarımız
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
İletişim
Müşteri Hizmetleri

       

 

  Asilnet Web Tasarım © 2014
Ziyaretçi : 10655